GENEL
Giriş Tarihi : 24-01-2023 09:26

Fatih'te maskeli silahlı 500 bin Euroluk gasp

Ahmet YEŞİLMEN- Uğur ŞAHİN/ İSTANBUL, (DHA) - FATİH'te maskeli ve silahlı iki kişi, döviz bürosuna gitmek üzere çıktığı evinin önünde silah doğrulttukları Edip Aydın'ın, içinde 500 bin Euro olan çantasını gasbederk, ortadan kayboldu. Olay, dün saat 09.00 sıralarında Fatih Mevlanakapı Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara göre, içinde 500 bin Euro olan çanta ile evinden çıkan Edip Aydın Laleli'de bulunan döviz bürosuna gitmek istedi. Silahlı ve maskeli 2 şüpheli, evinin önünde silah doğrulttukları Aydın'ın çantasını gasbedip motosikletle kaçtı. Aydın'ın ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Aydın'ın ifadesini alıp çevredeki güvenlik kameralarını izleyen ekipler şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. (DHA)

Fatih'te maskeli silahlı 500 bin Euroluk gasp
2ce6b6f4923b2cff587dfa7f26a" class="taglink" title=" Haberleri"> FATİH'te maskeli ve silahlı iki kişi, döviz bürosuna gitmek üzere çıktığı evinin önünde silah doğrulttukları Edip Aydın'ın, içinde 500 bin Euro olan çantasını gasbederk, ortadan kayboldu. 
Olay, dün saat 09.00 sıralarında Fatih Mevlanakapı Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara göre, içinde 500 bin Euro olan çanta ile evinden çıkan Edip Aydın Laleli'de bulunan döviz bürosuna gitmek istedi. Silahlı ve maskeli 2 şüpheli, evinin önünde silah doğrulttukları Aydın'ın çantasını gasbedip motosikletle kaçtı. Aydın'ın ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Aydın'ın ifadesini alıp çevredeki güvenlik kameralarını izleyen ekipler şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. (
Kamuoyu.orgKamuoyu.org