GENEL
Giriş Tarihi : 14-03-2023 09:57

Sultangazi'de kurusıkı tabanca ile tehlikeli oyun kamerada 

Emin YEŞİL / İSTANBUL, (DHA)  SULTANGAZİ'de gençlerin kurusıkı tabanca ile tehlikeli oyunları kameralara yansıdı. Sultangazi 50. Yıl Mahallesi'nde iki arkadaş bir süre sokakta oyalandı. Kısa bir süre sonra kişilerden biri üzerindeki tabancayı çıkardı. Tabanca ile havaya ateş ederken, diğer arkadaşı cep telefonu kamerası ile o anları kaydetti. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Yine bir başka görüntüde ise, Tem otoyolu Sultangazi kavşağında bulunan gençlerden biri, üzerindeki silahı çıkararak kendilerine doğru gelen arkadaşına ateş etti. O anlarda bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Her iki olaydaki tabancaların kurusıkı tabanca oldukları öğrenildi. (DHA)

Sultangazi'de kurusıkı tabanca ile tehlikeli oyun kamerada 
)  SULTANGAZİ'de gençlerin kurusıkı tabanca ile tehlikeli oyunları kameralara yansıdı. 
Sultangazi 50. Yıl Mahallesi'nde iki arkadaş bir süre sokakta oyalandı. Kısa bir süre sonra kişilerden biri üzerindeki tabancayı çıkardı. Tabanca ile havaya ateş ederken, diğer arkadaşı cep telefonu kamerası ile o anları kaydetti. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. 
Yine bir başka görüntüde ise, Tem otoyolu Sultangazi kavşağında bulunan gençlerden biri, üzerindeki silahı çıkararak kendilerine doğru gelen arkadaşına ateş etti. O anlarda bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Her iki olaydaki tabancaların kurusıkı tabanca oldukları öğrenildi. (
Kamuoyu.orgKamuoyu.org