GENEL
Giriş Tarihi : 26-01-2023 12:38   Güncelleme : 26-01-2023 14:29

Telefoncuya giren hırsızlar, nerden başlayacaklarına karar veremediler, çıkarken kepengi indirdiler

Ahmet YEŞİLMEN- Uğur ŞAHİN/ İSTANBUL, (DHA) KÜÇÜKÇEKMECE'de 3 şüpheli kepengin bir kısmını sökerek girdikleri telefoncudan hırsızlık yaptı. Hırsızlık anları işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı

Telefoncuya giren hırsızlar, nerden başlayacaklarına karar veremediler, çıkarken kepengi indirdiler
2ce6b6f4923b2cff587dfa7f26a" class="taglink" title=" Haberleri">

) KÜÇÜKÇEKMECE'de 3 şüpheli kepengin bir kısmını sökerek girdikleri telefoncudan hırsızlık yaptı. Hırsızlık anları işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi'ndeki telefoncuya dün saat 05.30 sıralarında otomobille 3 şüpheli geldi. Şüpheliler, dükkanın kepengini söktükten sonra tekmeyle camı kırıp içeri girdi. 2 dakika içeride kalan şüpheliler telefonların yanı sıra tamir makinesi ve kasada bulunan parayı çaldı. Hırsızlık anları işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Otomobille kaçan şüphelileri yakalamak için polis, çalışma başlattı. 
İşyeri sahibi Orhan Durak, ″İçeride yaklaşık 30-40 bin lira zararımız var. Kepengi ve camı kırmışlar. Telefon, nakit para ve tamir makinesi alınmış. Hala da tespit edemediğimiz şeyler var. Çünkü polisler gelip parmak izi aldı. Yan tarafımızdaki esnaf arkadaşımız görmüş onları ama korkudan ses etmemiş ve polisi aramış. Ekipler geldiğinde onlar gitmişti. Durum bundan ibaret″ dedi.

 

 

 

Kamuoyu.orgKamuoyu.org